Özel Dersler

Özel derslerimiz, her bir öğrencimizin öğrenme tarzını ve hedeflerini dikkate alarak tasarlanır. Profesyonel eğitmenlerimiz, öğrencilerimize bire bir derslerde destek sağlayarak, öğrencilerimizin güçlü yönlerini geliştirmelerine ve zayıf alanlarını güçlendirmelerine yardımcı olur. Aynı zamanda, öğrencilerimizin ilgi alanlarına uygun ve onları motive eden içeriklerle öğrenmelerini destekleriz.

ÖZEL DERSLER

  • 6,7,8,9,10,11,12 ve Mezun sınıflara yönelik Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Tarih, Coğrafya derslerinden 15 yıllık tecrübeye sahip derece öğrencileriyle çalışmış öğretmenlerimiz birebir ders vermektedir.
  • Öğrencinin eksik olduğu dersi ile ilgili Branş öğretmenimiz “Konu Tarama Testi” uygular.
  • Konu Tarama Testi’ne göre öğrenciye verilebilecek ders saati veliye sunulur.
  • Haftalık ders saati öğrencinin seviyesine göre belirlenir
  • Öğrenci veya Velimiz haftalık ders sayısını belirleyebilmektedir
  • Ayrıca 60 saat, 90 saat ve 120 saatlik paketlerimiz bulunmaktadır

Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için Bakırköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri şubemizi arayabilir veya şubemize gelebilirsiniz.

NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ EĞİTİM KURUMLARI FARKI NEDİR!

Öğrencilerimizin bireysel öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak ve en iyi potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olmak amacıyla buradayız. Hem lise hem de ortaokul seviyesinde sunduğumuz kişisel gelişim kursları ve akademik derslerimizle, öğrencilerimize özel, etkili ve esnek bir eğitim deneyimi sunuyoruz.

Özel derslerimiz, öğrencilerimizin akademik başarılarını artırmalarının yanı sıra kişisel gelişimlerini de destekler. Dersler sırasında öğrencilerimizin sorularını yanıtlar, konuları daha derinlemesine anlamalarını sağlarız ve öğrenme süreçlerini öğrencilere uygun bir şekilde yönlendiririz.

Unutmayın, her öğrenci özeldir ve onların başarısı için buradayız!

İLETİŞİME GEÇ!

Eğitim, başvuru süreci veya genel olarak okulumuz hakkında merak ettiğiniz herhangi bir konuda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.